Salon Płytek i Łazienek Budom Market Poznań.

Łazienki poznańskie | Kup łazienkę z montażem!

 

Dowóz z montażem

Nie wiesz jak zamontować wannę? Masz problem z montażem baterii?  A może nie masz czasu na wymianę kabiny prysznicowej? Zrobimy to za Ciebie!

Łazienki poznańskie na terenie Budommarketu  oferują artykuły łazienkowe z dowozem, możliwa jest również instalacja w domu klienta. Usługę realizują doświadczeni specjaliści, z którymi współpracujemy od wielu lat. Nie musisz się niczym przejmować - w umówionym terminie, przyjedziemy pod wskazany adres i zamontujemy wybrane produkty. Jeszcze w salonie ustalimy najlepszy sposób instalacji, aby wszystko przebiegało tak, jak sobie tego zażyczysz. 

"Niedawno kupiłam pierwsze mieszkania i zabrałam się za mały remont. Wiele rzeczy zrobiłam sama, ale zupełnie nie wiedziałam jak zamontować wannę, baterię, żeby wszystko działało i nic nie popsuło. Wtedy, dowiedziałam się o salonie Łazienki poznańskie, gdzie nie tylko doradzono mi najlepszy sposób instalacji, ale i zaoferowano usługę: "montaż wanny" . Skorzystałam - nie dość, że zapłaciłam niższy VAT, to wszystko zostało zrobiono za mnie! Od wyjścia ze sklepu, po montaż w domu." -- Ania, l. 31, Poznań

"Całymi dniami siedziałem w pracy, a w domu zaczęły się problemy z łazienką. Znajomy powiedział mi o Łazienkach poznańskich na ul. Składowej więc zadzwoniłem... Doradzili mi najlepszy sposób instalacji, a już następnego dnia zrobili montaż kabiny. Super szybko i bez kłopotu." -- Ireneusz, l. 45, Poznań

Kupuj z VATem 8%

Usługa instalacyjna została obłożona 8% podatkiem VAT. Dzięki temu, że płacisz niższy VAT, oferowane przez nas produkty kupisz po jeszcze niższej cenie, niż ta, która obowiązuje przy zakupie detalicznym (tutaj: 23% VAT). 

Przykładowo: 
Jedna z oferowanych przez nas zestawów firmy koło (stelaż oraz miska wisząca) kosztuje 1151,00zł brutto, jeśli jednak zdecydujesz się na  opcję z montażem zestawu style, to z uwagi na niższy VAT zapłacisz tylko 1064,13 zł z montażem!!!

Koszt dowozu

Kosz dowozu jest ustalany indywidualnie dla każdego zamówienia. Oferujemy dowóz w Poznaniu, jak i dowóz na terenie Wielkopolski - wystarczy, że ustalisz z nami dokąd mamy jechać. 

Najlepsze łazienki w Poznaniu: tanio, szybko, z dowozem i montażem, czego chcieć więcej?

 Zapraszamy do naszego sklepu na ul. Składową 5 na terenie Budom Marketu

lazienkipoznanskie.pl 2015