Salon Płytek i Łazienek Budom Market Poznań.

Łazienki poznańskie | O salonie

Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Składowej 5 (na terenie Budom Marketu) w ścisłym centrum Poznania
pomiędzy ulicą Święty Marcin i aleją Niepodległości

Szukasz łazienki lub płytek w Poznaniu?

Łazienki poznańskie to miejsce, w którym najlepsi specjaliści pomogą Ci zrealizować Twój pomysł na łazienkę. Nie jesteśmy zwyczajnym sklepem z łazienkami, oferujemy kompleksową obsługę od progu salonu, po łazienkę klienta. Wysłuchamy Twojego pomysłu, podpowiemy rozwiązanie, jeśli będziesz zainteresowany, zainstalujemy wszystko tak, jak to sobie wymarzysz. Pomożemy Ci dokonać najlepszych wyborów. Jesteśmy jednym z największych salonów łazienkowych w centrum Poznania, nasza ekspozycja zajmuję ponad 200 m2. 

Asortyment łazienkowy i płytki ceramiczne

Posiadamy w ofercie najlepsze produkty od wiodących producentów. Oferujemy modne płytki ceramiczne, wysokiej jakości wanny i kabiny prysznicowe, najlepszą ceramikę oraz stylowe baterie. Poświecimy Ci pełną uwagę, zarówno wtedy, gdy zdecydujesz się urządzić łazienkę od począrku z nami, jak i wtedy, gdy przyjdziesz dobrać kilka płytek ceramicznych, lub pojedyńcze akcesoria. Zadzwoń do nas wcześniej, a zapewnimy Ci pomoc naszej projektantki. Masz konkretne, nietypowe zamówienie - daj znać, a to czego potrzebujesz sprowadzimy szybciej niż inni!

Jeśli szukasz łazienki w Poznaniu – musisz koniecznie przyjść do nas! Serdecznie zapraszamy na ul. Składową 5. Zaopiekujemy się Twoim pomysłem!

lazienkipoznanskie.pl 2015